Tags

, , , , , , , ,

Bir sevgili kalbe nasıl sığarsa…

Çok da zor olmasa gerek. Biraz hayal, biraz cesaret ve tabi biraz da çaba sarf etmeli. Eğer bir şeyi hayal etmiyorsanız, ona ulaşmak için çaba sarf etmiyorsanız ya da istekleriniz için başka şeylerden fedakarlık yapamıyorsanız, küçük bir kasabayı bile avuçlarınıza alamazsınız.

Biz gezmeyi seviyoruz. Böyle söyleyince, para sorunu olmayan, çok rahat bir ailede yetişmiş, sırtında çantası 40 tane ülke gezmiş gibi görünebiliriz. Öyle değiliz. Şimdiye kadar da öyle aman aman gezmedik. Ama biz çok gezdik demiyoruz ki zaten, gezmeyi seviyoruz dedik 🙂 Hem kim sevmez ki gezmeyi? Bu sorunun cevabı “evet” gibi gözükse de, gerçekten “seven” insan bunun için daha çok fedakarlıkta bulunur. Ve sonucunda da o koskocaman dünyayı bir avucuna sığdırabilir.

Hayatı basit yaşamayı seven biz, gezdiğimiz gördüğümüz yerler hakkında edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri başkalarıyla da paylaşmak istiyoruz. Bazen küçük bir ipucu bazen de ufak bir bilgi başkası için hayat kurtarıcı olabilir. Bu yüzden elimizden geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Umarız bu blog buralarda kalmaz. Yaşadıklarımızı sizlerle paylaşırken bizler ve ileride çocuklarımız için de bir anı defteri niteliği taşır.

Görüşmek üzere!

Advertisements